PszichoTalks- Egy szervezetpszichológus mindennapjai

Beszélgetés Kiss Orhideával

A második évadban különböző pszichológus karrierutaknak nézünk utána, és igyekszünk kulisszatitkokat is kideríteni róluk. Nem titkolt célunk, hogy a leendő vagy jelenlegi pszichológia szakos hallgatók könnyebben eligazodjanak a sokszor szövevényesnek tűnő pszichológus pálya útvesztőiben, segítve ezzel pályaorientációjukat. A műsorvezető továbbra is Dr. Koronczai Beatrix, az ELTE PPK Pszichológiai Intézetének egyetemi adjunktusa, ezúttal azonban kérdezőtársa is lesz egy BA-s hallgató személyében. A második részben ismét egy pályautat járunk körül, a munka- és szervezetpszichológiát, mely egy kevéssé ismert terület a leendő pszichológusok számára. A vendégünk Kiss Orhidea, az ELTE PPK Pszichológiai Intézetének igazgató-helyettese, egyetemi docense és a Szervezet- és Vezetéspszichológia Tanszék tanszékvezetője, aki nemcsak segít eligazodni a területen, de lelkesedése egészen biztosan ragadós is lesz!

Rögzítés dátuma: 2024.03.01.

Letölthető és meghallgatható hangtárunkból:

Meghallgatható a Spotifyon: