PszichoTalks- Iskolapszichológia és cyberbullying

Beszélgetés Arató Nikolett-tel

A PszichoTalks második évadában különböző pszichológus karrierutaknak nézünk utána, és igyekszünk kulisszatitkokat is kideríteni róluk. Nem titkolt célunk, hogy a leendő vagy jelenlegi pszichológia szakos hallgatók könnyebben eligazodjanak a sokszor szövevényesnek tűnő pszichológus pálya útvesztőiben, segítve ezzel pályaorientációjukat. A műsorvezető továbbra is Dr. Koronczai Beatrix egyetemi adjunktus, ezúttal azonban kérdezőtársa is lesz egy BA-s hallgató személyében.

Az első rész vendége Arató Nikolett iskolapszichológus és az ELTE Pszichológiai Intézetének egyetemi adjunktusa. A beszélgetés betekintést nyújt az iskolapszichológusi munkába, szó lesz annak nehézségeiről és szépségeiről, valamint a cyberbullyingról és arról, hogyan is kapcsolódik az iskolapszichológiához.

Rögzítés dátuma: 2024.02.20.

Letölthető és meghallgatható hangtárunkból:

Meghallgatható a Spotifyon: