JOGcast – Aktuális családjogi kérdések

Ez alkalommal a JOTOKI 50 Kávézóban a családjog aktuális kérdéseivel foglalkozunk. Szeibert Orsolya egyetemi tanár az élettársak vagyoni viszonyaival kapcsolatos újdonságokról beszél majd, bemutatva az ítélkezési gyakorlat legutóbbi tendenciáit. Ocskó Katalin, a Fővárosi Törvényszék általános elnökhelyettese a családjogi perekben a gyermeket érintő újdonságokat foglalja össze. Németh Rita igazságügyi pszichológus szakértő a hatályos módszertani levél tapasztalatai alapján foglalja össze az igazságügyi pszichológus szakértés keretrendszerét. Podcastünkben erről és a családjogi szakjogász képzésünkről Szeibert Orsolya tanszékvezető egyetemi tanárral Báldy Péter beszélgetett.

Letölthető és meghallgatható a Hangtárunkból:

Meghallgatható a Spotifyon: