What the Film Podcast 17 – Eternals (Örökkévalók)

A What the Film Podcast új részében a Marvel stúdióban és Chloe Zhao rendezésében készült Eternals (Örökkévalók) filmről beszélget Fanni, Tonó, Roland, és Szabó Máté.

Az adás elején megbeszéljük, mitől volt különleges a film és mely elemeiben érződik Zhao rendezői kézjegye, illetve hogyan illeszkedik a Marvel univerzumába. Ezt követően beszélgetünk a karakterekről, megvitatjuk, mennyire jó hős Sersi, valamint a csapat többi tagjának motivációival és azok hitelességével is foglalkozunk.

Az adás végén szót ejtünk a filmben megjelenő deviánsokról, és hogy mennyire volt szükség rájuk, majd zárásként teorizálunk, merre haladhat tovább a Marvel univerzum.

Az adásban spoileresen beszélgettünk.

Instagram: https://www.instagram.com/whatthefilmpod/

Meghallgatható a Spotify-on:

Hangtárunkból is meghallgatható és letölthető:

Kép

Készítették: Bozó Antal, Fodor Fanni, Freppán Máté, Szabó Máté, Szarka Roland