Jövőtépítők Podcast – Ki vagy te? – 1. Rész – Személyiségtesztek és örökölt mintáink 3/5 (2)

Akik szeretik a horrorfilmeket és az összeesküvés elméleteket azoknak biztosan kedvez a mostani adásunk. Kezdünk egy kellemes konteóval arról, hogy az önismereti tesztek és a horoszkópok a színfalak mögött összeérnek. Majd kifejtjük, hogy az önismereti utazás akkor a leghatásosabb, ha teljesen őszinték vagyunk magunkkal szemben és ez egészen félelmetes és akár fájó út is lehet, de mégis jobban megéri, mint tévúton járni és diszkonfortosan élni egy életet. Ezen kívűl felvetünk merész kérdéseket, mint pl. az önfejlesztő könyvek javítják e bárki életét a több ezer példányt eladó íróén kívűl? A nehéz kérdések és mély témák ellenére szokásos vidám beszélgetés részese lehetsz ebben a rendhagyó két részes adasunk első részében.

Meghallgatható a Spotify-on:

JÉG egyesület podcastje az Első Pesti Egyetemi Rádió szakmai támogatásával és a rádióval való együttműködésben készül.
Mert mindkét szervezet számára fontos, hogy egy ígéretes jövőért dolgozzunk közösen.