Iskolai bántalmazás, koronavírus és közösségi média! – Helstáb Laura a Hatásszünet vendége 5/5 (1)

Helstáb Laura, pszichológus mesél nekünk a szakmájáról, illetve annak nehézségeiről és a terapeutákra nehezedő terhekről. Beszélgetünk a koronavírus pszichés hatásairól, a közösségi média árnyoldalairól, az iskolai bántalmazásokról, a kapunyitási pánikról és mivel a 2021-es év elején járunk, szó esik az újévi fogadalmak pszichológiájáról is. A vendégünk, hivatásából adódóan, előszeretettel kérdezett tőlünk, így bátran állíthatjuk, hogy többször is kialakul köztünk egy beszélgetés és aktív résztvevőivé válunk, az eredetileg interjúnak tervezett műsornak.

Hangtárunkban meghallgatható és letölthető:

A beszélgetést mozgóképes formában a Hatásszünet youtube csatornáján találjátok:

A projekt együttműködésben készült a Hatásszünet és az EPER Rádió között.