“Elfogott az az érzés, hogy milyen kicsi vagyok itt Budapesten” – The Pontiac interjú 5/5 (2)

A The Pontiac 2017. márciusában alakult, Nagy Barni és Kiss Peti ötletei nyomán. Hasonló zenei ízlésük, és humoruk hozta őket össze. Később megismerkedtek a jelenlegi dobosukkal, Süli Tomival, illetve Zákányi Benedek basszusgitáros pedig már Petivel korábban is játszott együtt. A dalaik témáit az élet inspirálta, hétfőkről, nőkről és emlékekről szólnak.

A zenekar 2017 őszén jelentette meg első lemezét, a Morning Rain címmel, amit 2019. májusában egy nagylemez, az Are You Ready Now? követett. Barnival és Petivel Létai Alexandra beszélgetett az új albumukról, tehetségkutatókról, a május 31-ei lemezbemutatóról és mentorukról is, Füstös Bálintról aki a Margaret Island alapítótagja.

A felvételt Létai Alexandra készítette az Első Pesti Egyetemi Rádió munkatársa.

Ha inkább olvasnád, mint hallgatnád, a Music Backstage zenei magazin oldalán tehetitek meg. Itt.

Fotók: The Pontiac fb