Nem: hagyjuk?

NEM: hagyjuk? Információs sztrájk – Előadások 5/5 (2)

Az ELTE Társadalomtudományi Kar oktatói és diákjai figyelemfelhívó szolidaritási és információs sztrájk napot szerveztek tiltakozásul a felsőoktatás autonómiáját és az akadémiai tanszabadságot érintő sorozatos beavatkozások, gazdasági átalakítások, valamint a Társadalmi nemek tanulmánya mesterszak beszüntetése ellen 2018 november 14-én, szerdán.

Csoszó Gabriella / FreeDoc

Az információs sztrájk facebook eseménye

***Kovács Mónika (ELTE PPK) – A társadalmi nemek a szociálpszichológiában*** című előadását felvételi problémák miatt nem tudjuk közölni, a hibáért elnézést kérünk.

Csoszó Gabriella / FreeDoc (valamint a borítófotó is)

Az eseményen rögzített megnyitó és előadások:

Bevezető, megnyitó – Kövér-Van Til Ágnes

Vicsek Lilla (Klorify) – Nők a műszaki felsőoktatásban

Zsadányi Edit (ELTE BTK) – A társadalmi nemek az irodalomtudományban

Sik Domonkos (ELTE TáTK) – Társadalmi szenvedés, mentális zavarok, nemi egyenlőtlenségek

Wessely Anna (ELTE TáTK) – A társadalmi nemek a szociológiában és a művészettörténetben

Hadas Miklós (Corvinus) – Miért fontosak a férfikutatások