A pénz beszól. Mérő László előadása.

Az ELTE Karrierközpont előadássorozata.

A pénzek legalább annyira versenyeznek a jó ötletekért, amibe belefektetődhetnek és így pénzt fialhatnak, mint amennyire a jó ötletek versenyeznek azért, hogy pénzhez jussanak és megvalósulhassanak. Ennek a jelenségnek számos kevéssé közismert következményét fogjuk látni. Mérő László matematikus, publicista, pszichológus, az ELTE Pszichológiai Intézet és a Babes-Bolyai Tudományegyetem professzora. Több mint tíz hazai és külföldi egyetemen tanított többek között gondolkodási stratégiákat, játékelméletet és pszichometriát. Ismeretterjesztő könyveit számos idegen nyelvre lefordították, széles körben ismertek. Az Észjárások, Az érzelmek logikája vagy a Mindenki másképp egyforma könyvei sokak számára ismerősek lehetnek.

Az ELTE Karrierközpont előadássorozata.

Meghallgatható és letölthető a hangtárunkból:

Technikai munkatárs: Őri Soma

Kép: ELTE Karrierközpot